Yürüyen Bant Servis

Lotus Elevator olarak yurtiçinde ve yurtdışında bulunan alışveriş merkezlerinde, havalimanlarında, iş merkezlerinde ve metro istasyonlarında bulunan yürüyen merdivenlerin ve yürüyen yolların montaj ve demontajını yapmaktayız. Çözüm ortaklığı yaptığımız yürüyen yol ve yürüyen bantlarda sektöründeki dünya markalarının tek tercihi olma gururunu taşımaktayız.

Firmamıza ait olan vinçler ve profesyonel ekip uzmanlığında montajı yapılacak olan yürüyen yolların, konteynırlardan iş mahalline nakliyesini ve kurulumunu yapmaktayız.

Aynı zamanda ülkemizde faaliyet gösteren asansör sektöründeki firmaların asansör malzemelerinin ilgili şantiyelere Vinç ve Forklift yardımı ile Nakliyesi ve montah mahallerine dağıtımını yapmaktayız.

Yürüyen Merdiven ve Yürüyen Yol montajı ve demontajında kullanılan alet ve avadanlıkların ( calaska, kriko, sapan vb.) CE (Conformite European) belgeleri bulunmaktadır.

İş makinelerimizin TMMOB (Türkiye Makine Mühendisleri Odası) yetkilileri tarafından periyodik muayeneleri yapılmaktadır ve iş makinelerimizin yük kaldırma diyagramları bulunmaktadır.
İş makinelerini kullanan operatörlerin G- sınıf operatörlük belgeleri bulunmaktadır.
Montaj ve demontaj ekiplerinin İş Güvenliği Sertifikaları, Ağır ve Tehlikeli İşlerde Çalışabilme Sağlık Raporları bulunmaktadır.

Yürüyen yollar 10 ve 12 derece eğimle üretilmektedir. Basamak genişliği olarak 600 mm, 800 mm, 1000 mm. Seçeneklerimiz bulunmaktadır.

Dış kaplama olarak elektrostatik boya, paslanmaz kaplama ve cam olarak seçeneklerimiz bulunmaktadır.